Zacheus

Když se o sobě dovím, že jsem pohřešovaný, je mou povinností se jít někam ohlásit?

Nejlepší odpověď
Kepler

Povinné to asi není, ale nanejvýš žádoucí. Předejdeš tak pátrací akci, které může zaměstnat spoustu lidí. Taky se určitě uleví rodině a blízkým.

Další odpovědi
xiperio

Web Policie CR
A jsou tam osoby v , v pátrání, pohřešované.

JežíšKristus

Kepler: A když se ten člověk přihlásí, tak ti lidi, co ho hledají, nebudou mít co žrát. Jen ať pracují.

cochee

Vycházíš z premisy, že lidi, kteří někoho obvykle hledávají, tak v případě, že zrovna nikoho nehledají, tak sedí a vrtají se v nose a v ten okamžik nejsou placení. To je dedukce hodna Hurvínka. Řekl bych ti „dej si facku,“ ale u tebe bude příhodnější „bodni se oštěpem pod žebro.“