hapiky

Když se muž dívá na ženu, pozná tato žena, „jakýma očima“ se muž na ni dívá?

Např. někoho mu připomíná, je pro něho zajímavá, hodně se mu líbí, nebo třeba nelíbí apod.?

Nejlepší odpověď
Kepler

Záleží na tom, jak se muž dokáže ovládat. Někdo zachová kamennou tvář, i když to v něm vře, jinému kouká z očí deset … éééé, no však víš. Ale když z ní nespouštíš oči, byť s kamennou tváří, žena to pozná.

Další odpovědi
Kelt

Oko je do duše okno a z výrazu očí pohybu, mimiky, dýchání a dalších tělesných projevů se dá poznat, na co protějšek myslí. A nemusí to poznat jen žena na muži, ale i žena na kamarádce, sokyni, stejně tak i muži mezi sebou. Rozšíření zorničky a mnoho dalších reakcí nám hodně vypovídají. Navíc neverbální projev nám poskytuje skoro 70% informací , zbytek je dán slovy.

zjentek

Asi to pro dámy tak těžký není, když se stejně dokážeme dívat jen těma šukacíma, žejo… anebo se raději nedíváme, to je druhé možnost! A ženská tydle oči VIDÍ, i kdyby se ti nakrásně zrovna nechtělo! A když se k tomu na férovku přiznáš, tak tě pak VŮBEC nemá ráda! A je vcelku fuk, jestli se přiznáš k jednomu či druhýmu (že ji svlíkáš očima anebo že bys do toho ZA NIC nešel)! (;