matesmates

Poradíte, kdo by mohl odvézt elektroniku z Liberce na Moravu?

Odvoz

Když potřebuji odvézd elektroniku koupenou z Liberce na Moravu nemá někdo typ

Nejlepší odpověď
Kelt

Za peníze to udělá každý. Já tak vezl autem pračku z Olomouce, platil jsem za 1 km 10 Kč. Takže jak je to baleno, záleží ti na bezpečném nebo rychlém dovozu, jak je to daleko na nádraží , poštu a další faktory. Notebook si odvezeš sám třeba vlakem, pračku, myčku a další přístroje ti odveze nějaká dodavatelská služba.

Další odpovědi
Edison

Autem, vlakem… Doručovací služby, DHL, PPL…

nyjono

Doplním Kelta. Nejsnazší je to ppštou.
Pak také, jak pše Edison PPl, DPD a TopTrans a další spediční firmy.
A také třeba nějaký známý.