tarhoňa

Když posílám na VŠ kopii maturitního vysvědčení, přiřadí si ho automaticky k mé přihlášce?

Stačí dát do obálky pouze maturitní vysvědčení, nebo mám k němu napsat nějaký krátký dopis?

Nejlepší odpověď
annas

Přihlášku jste zaslala na studijní oddělení děkanátu příslušné fakulty.

Stejně bych k vysvědčení přiložila průvodní dopis. S tím, že zasíláte kopii maturitnho vysvědčení k přihlášce (nebo jste podmínečně přijata?) na obor ten a ten. Navíc doporučeně.

Usnadníte vyhledávání. Předpokládejte, že se může objevit jiná uchazečka stejného příjmení,

Domnívám se, že je to určitá slušnost, navíc máte doklad o odeslání s datem. Jak se říká, pro strýčka příhodu.

Další odpovědi
NNek

Poslal jsem pouze kopii doporučeně a druhý den bylo zapsáno. Neměli problém.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.