Avatar uživatele
independent

Když neznám odpověď, je přípustné odpovědět „najdi si to na Google“?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1 před 2205 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

To si nemyslím. Když nevím, tak mlčím, případně píši názor s výhradou, že se mohu mýlit. Ale „UTFG“ patří jako odpověď na banální otázky, typu „vzorec pro výpočet…“, „jak se EN řekne táta…“, zkrátka tam, kde z otázky je patrná lenost, nebo neschopnost nejzákladnější informace vyhledat těmi nejjednoduššími prostředky…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Podle mne ne, pokud neznám odpověď, neodpovídám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Většinu odpovědí na otázky lze sice najít na internetu, slušnost ale je, pokud člověk nezná odpověď, neodpovídat typem „najdi si to“ nebo „strejda Google“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

V minulosti admini nesouhlasili s vložením jen pouhého odkazu a odpověď smazali.

Ale je pravda, že se může změnit stránka a odkaz je nefunkční.

Odpovědět slovy, která jste uvedl, je nevhodné. .

Už se to zde rovněž řešilo.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Já mám šéfa, je to právník / orginál, nikoliv Turbo /, a dostávám odpovědí najdi si to, zeptej se na ministerstvu pravdy, počkej co na to písálkové, vyčkej až se to vyšetří, nebo na znalecký posudek, zapni selský mozek a makej a.p..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud víte že je tam odpověď mezi prvními výsledky vyhledávání a máte důvodné podezření že tazatel google nezná 🙂 pak je to zřejmě relevantní doporučení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek