Zlatý

Když nemůžete, nebo nechcete cestovat autem, jaký typ dopravy nejraději zvolíte?

Resp. jaký se vám nejvíc zamlouvá bez ohledu na vzdálenost?

Nejlepší odpověď

Zlatý

jaký jiný způsob?

Kdyby šlo jen o ten způsob dopravy (bez dalších podmínek jako rychlost apod.), tak jednoznačně něco jako:

1) Nosítka jako královna Kleopatra, pokud možno ještě větší, nesená alespoň 200 otroky.
2) Vpředu kolona trubačů (aby mohli oznamovat můj příchod), za ní zástup harémových tanečníc rozhazujících voňavé květy (ideálně růže).
3) Pak sám veliký, nejskvělejší, nejúžasnější, nejkrásnější etc. na zmíněných nostítkách aliendrone, obklopen houfem harémových tanečnic a čísnič prakticky neviditelný.
4) Za mnou kolona "polní kuchyně" (alespoň 100 vozů s tisícovkou kuchařů a číšnic)
5) Kolem dokola 10 legií hrdlořezů brutálně terorizujících pokojné obyvatelstvo (aby byla sranda) a venkoncem i jako ochranka.

To by pro skromné cestování "na lehko" mohlo postačit. ;) :D :D

Jinak ovšem preferuji to, co je aktuálně nejvhodnější s ohledem na rychlost a cenu dopravy. ;) :)

Další odpovědi:

Zlatý

jaký jiný způsob?

Pokud to jde, tak pěšky, dále vlak. Autobusem jen do míst kam nevedou koleje.

Zlatý

jaký jiný způsob?

Podle potřeby a možností. Těžko cpát se někam vlakem, dyž tam nevedou kojeje... :-D

Pokročilý

jaký jiný způsob?

Soukromým tryskáčem

jaký jiný způsob?

Raději pěšky je to zdravé.

na kole

Pokročilý

jaký jiný způsob?

Na Edisonovi, pardon, na oslu.

Bronzový

vlakem nebo autobusem

Když jsou k dispozici přes výkend pěšky.

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

alien: ty Kleopatre, že by ses nestyděl takhle rozhazovat peníze daňových poplatníků! I Hitler nejraději cestoval vlakem. Pro tebe stačí koloběžka.

Zlatý

aliendrone

Kepler>>> Kdo tu mluví o rozhazování peněz daňových poplatníků? Na druhou stranu je to mnohem LEPŠÍ způsob hrazení nákladů, nicméně ta cena (vstoupit do politiky)... :(

Lepší je se ztrapňovat v užším veřejném okruhu (jako třebas zde), než se nechat očumovat úplně každým! BRRRRR! ;) :D :D

Zlatý

Edison

Fakesi, prooč jsi zvolil "jinou odpověď", když jsi napsal "pěšky", což jedna z voleb byla? Kapku tak zkresluješ a degraduješ anketu. Škoda.

Pokročilý

Hufnágl

Já jsem tak zmaten, že nevím co si mám vybrat z tvé připomínky, bez které by se svět přestal točit. AUDI

Zlatý

Edison

Komu není dáno...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 543
Zlatý annas 475
Zlatý led 291
Zlatý Kepler 282
Zlatý hanulka11 223
Zlatý marci1 219
Zlatý quentos 188
Zlatý gecco 182
Zlatý Lamalam 170
Zlatý mosoj 144

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.