Altair-AC

Když něco potřebuji, můžu to zároveň nechtít?

Nákláním se spíš k tomu, že ne. Jak to vidíte ale vy?

Edit:
Já jsem toto slyšel ohledně nějakého papíru, a vůbec jsem tomu nerozuměl. Když něco potřebuji, tak to přece musím i chtít…

Až na tu sněť mi to stále nedává smysl.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dejme tomu, že máš v noze gangrénu. Antibiotika ani jiná léčba nezabírají, sněť postupuje a amputace je nezbytná. Jak moc ji budeš DOOPRAVDY CHTÍT? ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Ano. I taková varianta je nutná. Potřeboval bych auto na dojíždění do práce, ale nechci ho. Raději budu jezdit na kole, abych si udržoval kondičku.

led

Presne ako píše Drap.
Mám všetko, čo treba k jazde autom (okrem auta), aj by som ho využila, ale nechcem robiť problémy ostatným účastníkom cestnej premávky.

klumprt

Třeba detox.

ivzez

Ano, můžu vědět, že něco potřebuji,
ale zároveň to nemusím chtít.

EKSOT123

Bohužel, a týká se to toho úplně nejdůležitějšího.

Dochy

Ano.
Např: Kolik jsi viděl dětí, kteří chtějí polykat léky předepsané doktorem?

(Něco jiného je situace kdy jsou zdravé… Tam je šance že pak budou chtít sežrat i to co nepotřebují)