zjentek

Když mi zlatoočky sedají na krk, znamená to, že jim chybí chlorid sodný?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Kdo ví? Možná ti tím naznačují, že bys měl použít koupelnu a vyměnit prádlo. To obvykle pomáhá těm, na které rády a často sedají mouchy a jiný sajrajt. 😉 😄

Další odpovědi
Ametyst

Třeba jim chybí jen teplé lidské slovo. 🙂

zjentek

Ametystík, tak to bez debaty! 😘! To si ale obvykle sedají do řady mezi mě a monitor, ne zezadu na krk.