callmehelf

Když má žena vždy pravdu, ale dvě ženy se neshodnou, kdo má pravdu?

Nejlepší odpověď
orwell

Přece každá tu svoji.

Další odpovědi
DoTazatel

Přece obě. :D

Tohle pravidlo platí jen pro muže.

Funna

máš to poletené…maminka má vždycky pravdu 🙂
a pravidlo o ženě a její pravdě platí jen pro jejího manžela…

Rokio

Souhlasím s Funnou. Maminka má vždycky pravdu. V manželství by oba měli táhnout za jeden provaz.

marci1

1 žena=1 pravda, 2 ženy=2 pravdy. Pravdu má i 11 žen z 10. 🙂

EKSOT123

V manželství má pravdu žena. Zvlášť, když začne plakat. Zato ženatý muž nemá pravdu ani vtedy, keď je sám v lese, hovorí sám so sebou a manželka ho nepočuje.

orwell

Rokio: „V manželství by oba měli táhnout za jeden provaz.“ Což o to, to tak je vždycky. Jenže často jsou na opačných koncích a táhnou i opačným směrem 🙂