Shady

Když má bezdomovec chřipku, má nárok na to aby ho hospitalizovali v nemocnici?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano , pokud jeho stav vyžaduje hospitalizaci

Další odpovědi
marci1

Jen pokud by byl ve stavu, ohrožujícím ho na životě.

Stingo

slyšela jsem o nějakých sociálních bytech, kam se můžou nemocní bezdomovci uchýlit na nějaký čas, když jsou nemocní, tak si myslím, že s chřipkou nebo angínou ho v nemocnici nenechají ležet.

cukrar

Shady, musím souhlasit jedině s Drapem. Není to automatické, máš chřipku, nemáš byt, tak šup do nemocnice…
to bysme pak museli platit více…