dagry

Když kupujete nějaké ovoce např. pomeranče nebo hrozny. Díváte se na zemi původu, odkud jsou k nám dovezeny?

Já se přiznám, že jsu asi vybíravá a pomeranče nebo zrovna ty hrozny si opravdu vybírám podle toho odkud pocházejí.
U pomerančů preferuji Řecko a Španělsko a u hroznů Itálii.
Z těchto zemí mi nejvíc chutnají.

Nejlepší odpověď
irij

Vždy . A pak je stejně koupím.

Další odpovědi
panenka

Ano dagry taky se dívám na zemi původu když si kupuji ovoce

anonym

Ano,koukám,a mám to tak,jak irij!U zeleniny taky a pak ten čínskej česnek taky koupím,páč jinej nemaj!

BEAES

Ano sleduji to a pokud roste dotyčná zelenina či ovoce v ČR, kupuji tu naši.