Vojtěch5

Když králík chytí rýmu od člověka, může zemřít?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že taková situace je velmi málo pravděpodobná. Pokud je králík chován v domácnosti jako mazlíček, tak je nemožná.

Další odpovědi
Malvína

Nejsem veterinář, ani jsem nikdy nezkoumala nemoci králíků, pokud to nebylo nutné, ale chovali jsme je x-let, jak na maso, tak ty zakrslé, domácí. Chodili jsme je krmit i s angínou nebo chřipkou, ale králíci od nás žádnou rýmu nikdy nechytili.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.