Spartaboy

Když kamarád štípe starou uklízečku do zadku, musí to znamenat, že je gerontofil?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne nemusí. Znamená to pouze to,že kamarád je nevychovaný buran

Další odpovědi
anonym

nezáviď … co v té chvíli típeš ty, vajgly ?

Pokud dotyčná náznakem nedala najevo, že je ji to krajně nepříjemné není důvod se nad tím pohoršovat, dotyčný kolega zřejmě jen udržuje dobrou náladu na pracovišti 🙂

Kepler

Já myslím, že je to jen srandista a lidumil. Třeba se babka přímo zatetelí blahem…

zjentek

Houby! Třeba po ní TĚŽCE JEDE!

Drape, nesdílím názor, že třeba sexuální delikvent, mající za sebou pár deliktů (ať už lehkých či těžkých), je pouze a jen nevychovaný buran.