Avatar uživatele
anonym

Když k Vám příjde návštěva, vypínáte tv automaticky, nebo na ni čumíte dál?

Byla jsem na návštěvě, hezky jsme si sedli do obýváku, prostě jako návštěva, jediné, co jsem nezkousla byla ta televize, oni ji měli prostě tak nahlas, že jsem občas neslyšela, co kdo říká. Návštěvu jsem zkrátila jak to jen šlo. Jak je to u vás, když příjde návštěva, jak je to, když jdete na návštěvu? Taky tam hučí televize?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, pusinka50, redy, briketka10, gagaga, marci1, anonym, Agneta, gecco, zzzlatokopka před 3252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Záleží na tom, o jakou se jedná návštěvu. Někdy mám sto chutí pustit TV na plné pecky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Odpoveď byla označena jako užitečná

Při příchodu návštěvy televizi či rádio vždy vypínám. Chci se plně soustředit na návštěvu a aby se návštěva soustředila na mě, slyšet všechno co si povídáme a ničím se nerozptylovat.

Kdybych přišla na návštěvu, kde by nahlas hrála TV či radio, že by mi to rušilo myšlenky a špatně bych slyšela, co kdo povídá, řekla bych něco ve smyslu, že jsem asi přišla nevhod, když právě sledují TV a že když tak přijdu jindy. Když by trvali na tom, abych zůstala, požádala bych o vypnutí televize, protože neslyším náš rozhovor.:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Moc často televizi nezapínám – takže TV je vypnutá i v době návštěvy…
😉
Pamatuju jednu výjimku – kdysi kdosi přišel v době jakéhosi ´důležitého´ sportovního utkání – tak jsme, kvůli návštěvě, TV zapnuli…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, připadá mi to neslušné. Jednou jsem přišla mé příbuzné oznámit úmrtí našeho blízkého příbuzného. Měla puštěnou TV, právě tam bylo nějaké to Slunce a pár facek a čučela na to, jako kdyby někdo přistál na Marsu. Tvářila se pomalu jako bych ji obtěžovala.Evi­dentně jí to bylo fuk. Neúcta ke smrti blízkého příbuzného mě natolik šokovala,že jsem s ní přerušila veškeré styky. :((
Doplňuji:
Opr. : Samozřejmě, že vypínám … 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Přijde na to, co je to za návštěvu. Ale zvuk tlumím vždy, aby bylo rozumět.
Pokud je plánovaná, vypínám, nebo tlumím zvuk a nechám jen jako kulisu, popř. rádio nebo CD.
Doplňuji:
Docela mě dostala jedna návštěva, když jsem na své narozky pozvala pár lidí a jedna z pozvaných, učitelka 1.st ZŠ, měla bývalou žákyni v soutěži Miss a celý večer vyžadovala ticho, aby mohla sledovat TV.
V tu dobu jsem ještě byla měkká, teď bych TV už nezapínala.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Televizi zapínám večer,ne každý den.
S návštěvou si mám vždy co říct,takže i když přijde později,tv vypnu.
Stejné to je pokud občas k někomu zavítám já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Na TV mám čas někdy hodně dlouho večer. Dobře se při ní usíná.
Za každou návštěvu jsem vděčný a podle toho se k ní chovám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

návštěvy neprovozuju (tedy nikdo k nám nechodí a ani já moc k nikomu nechodím) a TV nesleduju už 3 roky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Záleží na konkrétní návštěvě. Někdy není zapnutá vůbec. Někdy ji zapneme a pak se společně bavíme o věcech co tam dávají. Když přijdem na návštěvu tak je někdy taky zapnutá. Nikdy není zapnutá tak nahlas, aby jsme se neslyšeli. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V odpoledních hodinách televizi nezapínáme, takže návštěva nás neruší a v klidu povídáme.Pokud někdo přijde večer, tak jakmile návštěva vejde do obýváku, tak televizi vypínám.
Ale rozčiluje mně když s manželkou někam projdeme, tak se někdo ani nesnaží televizi ztlumit.Z takové návštěvy brzo prcháme domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy bych neuvedl návštěvu k zapnutý televizi,snad si chci pokecat a né čumět na bednu.
Takovýhle praktiky přímo nesnáším.
Kybych někam šel a měli telku zapnutou,tak jim to řeknu na plnou hubu at to vypnou,nebo jdu domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

vypnout, je to nezdvořilé, běžící program je nemusí zrovna zajímat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek