Rokio

Když jste byli malí, měli jste raději hru na schovávanou, nebo na honěnou?

Kterou z těchto dvou dětských her jste měli raději, když jste byli v dětském věku?

A jak vám tyto dvě hry šli? Byli jste v nich dobří, nebo jste často prohrávali?

Odpovědi
Kepler

Na schovávanou mě to moc bavilo. Dokonce tak moc, že si tak hraju téměř denně i dnes. Ten poťouchlý Dr. Alzheimer mi furt něco schovává a já hledám a hledám…

Mc Merkurion

… my jsme si hráli na doktora >>> prvně jsme se honili, pak schovali, a pak přišela na řadu hra na doktora, měli jsme na to takovej pěknej bunkr …

Rokio

Kepler: Ty nejsi dement, Keplere. Máš více vědomostí než já a ještě se stále vyznáš ve svém oboru.