Když jsou granule pro psy a pro kočky, proč nejsou granule taky pro lidi?

Myslím to tak, že by se dávali třeba lidem v rozvojových zemích v době neúrody – Somálsko nebo jako nouzové příděly, třeba na lodích, v letadlech v případě uvíznutí nebo nouzovém přistání někde mimo civilizaci

Nejlepší odpověď
www

A myslíš, že by to chtěli? Maso není žádná granule !
Navíc – kdybychom je nechali normálně žít a neničili jejich prostředí, žádnou pomoc by nepotřebovali 😉
V dopravních prostředcích mnohde zásoby trvanlivých potravin jsou, nevím ale, jestli přímo granule..

Další odpovědi
anonym

Neumím si představit,že bych si dala granulky a necítila tu božskou vůni smaženého řízečku,svíčko­vý..Co z takovýho života?I kdyby už byly na pultech-mě nedostanou.

Hlada

To je výborný podnikatelský nápad. Chtělo by to dotáhnout do konce nebo alespoň zjistit, proč to nejde. Já bych si je občas určitě koupil.

Babunka

A Nesqeuik je co? 🙂

FikeCZ

Je fakt že když mi byli asi 2 roky jedl sem kočce granule!Neni to špatne ale souhlasim tady s dalšimi!Ta vuně a neomezenej tvar by mi chyběli!

Janča169

Protože máme normální jídloo a protože nejsme mazlíčci.

Děda Louda

A copak je jiného to, co chroupeš u televize? Nepoužíváš instantní „potraviny“?