MaMaMaM

Když jsem v podmínce za krádež, s tím že škoda nebyla do konce podmínky uhrazena, hrozí mi vězení?

Odpovědi
Kryšpín

Pokud je v rozsudku do kdy nahradit škodu tak je to podmínka a podmínka nebyla splněna, tudíž bude následovat to co bylo uvedeno v podmínce.

Filip84

Kryšpín: Jenže to je v rozsudku málo kdy, respektive je to málo kdy v rozsudku, pokud odsouzený nedisponuje majetkem, ze kterého může snadno škodu nahradit. Pak tam, většinou, bývá, že odsouzený je povinen nahradit škodu podle svých schopností a možností (nebo něco podobného). Proto chci ten výrok vidět, a proto na to jinak nejde kvalifikovaně odpovědět.

To je tak, když si někdo zadá otázku, a pak se tu ani neuráčí podívat.

Filip84

Doplň otázku o enunciát rozsudku o trestu, nebo vlož elektronický obraz výrokové části rozsudku, jež je v moci práva a vykonatelný. Generálně na to odpovědět nelze.