dgfdgf

Když jsem do mladýho kokosovýho ořechu udělal brčkem díru a vypil vodu, můžu si ho vystavit, nebo shnije?

A co klasickej kokosovej ořech? Shnije, když ho nevydlabu?

A co ten mladej ořech dát na topení? Je pro mě důležitý si ho uchovat.

Nejlepší odpověď
autacek

Pokud bude mít dostatek vzduchu, vyschne, pokud ne, shnije.

Další odpovědi
Drap

Pokud bude v místnosti, kde se topí, tak z mých zkušeností mohu potvrdit, že všechny vyschnou a žádný nikdy neshnil.

zjentek

Nějaký hnilobný proces tam proběhne tak či tak. Zalep díru epoxidem (čímkoliv, třeba žvýkou) a ať si hnije ;)