zjentek

když jsem blonďatej Čech (asi Švéd) a urazím Poláka s knírkem (asi Tatar), může to bejt rasismus?

..a nebo když z Opavy urazím pražáka, kterej povídal, že všechno kolem Prahy je jiná rasa ..je to rasismus? :o

Nejlepší odpověď
www

Poněkud nepřesná a nesrozumitelná otázka.
Pokud mu rekneš třeba že je vůl, urazíš ho bez rasistického podtextu. Pokud mu rekneš, že je blbej Tatar a on není, urazíš Tatary, ne jeho 🙂
Ono pražské ‚ostatní je jiná rasa‘ je pouze nadsázka, žádná rasa není urážena.

Další odpovědi
Lamalam

Pokud se do něj budeš navážet kvůli jeho rase, pak to může být rasismus.

marci1

A proč bys to dělal ? Čech, Polák, Opavan a Pražák jsou stejné rasy. 🙂

MK44

Jó, milý příteli, to už záleží na schopnostech právníka …