Michal Kole

Když je žena vysoká např. jen 1,50 nebo ještě menší, jak třeba zvládá vaření? To se doma pohybuje na štaflích ?

Třeba když chce talíře z kredence nebo něco z horní poličky špajzu, ledničky ?

Nejlepší odpověď
Drap

Může mít uzpůsobený nábytek v kuchyni. Má žena měří 155 a nikdy jsem nepozoroval, že by s tím měla problém. A vaří skvěle.

Další odpovědi
Fazzz

Já mám 1,54 a vaření zvládám bez problémů, když nemůžu dosáhnout na poličku, tak někomu řeknu, nebo si vezmu židli. Ale jako že by mi to nějak vadilo, tak to vůbec. Ale mám kamarádku, která má cca 1,30 … a … tak si prostě vezme ty štafle :D

terry

Buď má nižší kuch.linku na míru, nebo má pomocné stoličky nebo jí pomáhá parner.
A.....může to být i muž, který má cca 150 cm. Nebo ne?

arygnoc

používa milujúcu polovičku ako rebrík (prípadne robotické rameno).
Aspoň tá moja to tak robí.

A v špajzi máme štokrlík.

Inak nemá problémy, na kľučky, vypínače, WC a podobné zariadenia dočiahne.

Protiva

Určitě to zvládá líp, než někdo s 1,90, nebo ještě vyšší. Všechno mám někde u kolen, a připadám si jako v dětském pokojíčku pro panenky. Kvůli nedostatku místa jsem omezen v pohybu, co u menších osob nehrozí. Zkontrolovat si zavázané tkaničky u bot je možné akorát s dalekohledem.

Tonie

Já mám 163 a tohle ještě nějak zvládám. Na nejvyšší poličku dosáhnu když stojím úplně na palcích nahnutá nad linkou poskakující nahorů.
Větší problém mám s obchody.
Nedávno jsem si chtěla koupit zubní kartáček k babičce a našla jsem si ten nejlevnější a nejhežčí.. Ale ať jsem dělala cokoli, prostě jsem na něj nedostala.. Rejpala jsem do něj zespodu prstama, ale chytnout jsem ho nedovedla. To jsem byla vážně maximálně vytočená :D