Avatar uživatele
Michal Kole

Když je žena vysoká např. jen 1,50 nebo ještě menší, jak třeba zvládá vaření? To se doma pohybuje na štaflích ?

Třeba když chce talíře z kredence nebo něco z horní poličky špajzu, ledničky ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 4340 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Může mít uzpůsobený nábytek v kuchyni. Má žena měří 155 a nikdy jsem nepozoroval, že by s tím měla problém. A vaří skvěle.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Fazzz

Já mám 1,54 a vaření zvládám bez problémů, když nemůžu dosáhnout na poličku, tak někomu řeknu, nebo si vezmu židli. Ale jako že by mi to nějak vadilo, tak to vůbec. Ale mám kamarádku, která má cca 1,30 … a … tak si prostě vezme ty štafle :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Buď má nižší kuch.linku na míru, nebo má pomocné stoličky nebo jí pomáhá parner.
A.....může to být i muž, který má cca 150 cm. Nebo ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

používa milujúcu polovičku ako rebrík (prípadne robotické rameno).
Aspoň tá moja to tak robí.

A v špajzi máme štokrlík.

Inak nemá problémy, na kľučky, vypínače, WC a podobné zariadenia dočiahne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Určitě to zvládá líp, než někdo s 1,90, nebo ještě vyšší. Všechno mám někde u kolen, a připadám si jako v dětském pokojíčku pro panenky. Kvůli nedostatku místa jsem omezen v pohybu, co u menších osob nehrozí. Zkontrolovat si zavázané tkaničky u bot je možné akorát s dalekohledem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonie

Já mám 163 a tohle ještě nějak zvládám. Na nejvyšší poličku dosáhnu když stojím úplně na palcích nahnutá nad linkou poskakující nahorů.
Větší problém mám s obchody.
Nedávno jsem si chtěla koupit zubní kartáček k babičce a našla jsem si ten nejlevnější a nejhežčí.. Ale ať jsem dělala cokoli, prostě jsem na něj nedostala.. Rejpala jsem do něj zespodu prstama, ale chytnout jsem ho nedovedla. To jsem byla vážně maximálně vytočená :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek