Když jdu do solária musím být nenalíčená?

Za případné odpovědi děkuji.

Nejlepší odpověď
jennysh

Zásady opalování v soláriu
Vždy používejte ochranné brýle. Ultrafialové záření může způsobit vážné poškození očí.

Před opalováním odstraňte veškerou kosmetiku, make up a parfémy, používejte solární kosmetiku Fiji Blend a dodržujte přiměřené opalovací časy.

Opalovací časy a výsledné opálení je u každého jedince individuální.

Mezi jednotlivými osluněními by měla být pauza minimálně 48 hodin.

Solární kosmetika Fiji Blend obsahuje luxusní účinné látky bez chemikálií, na přírodní bázi, pro krásné opálení, zdravou pleť a celkovou pohodu Vašeho těla. Přesvědčete se sami v malém lexikonu účinných látek, které obsahuje luxusní solární kosmetika Fiji Blend.

Další odpovědi
anonym

Nemusite. Je to jen pro lepsi pocit opaleni – byt nenalicena. I ja jsem chodivala drive i s make – upem a opalila jsem se. -iv-
Doplňuji:
Jeee – ja vim , proc navody nectu. 🙂