Když jde nějaká celebrita do bazénu musí se taky osprchovat nebo si může domluvit vyjímku ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Celebrity se nemusí sprchovat.Některé ani nesmí,mají to ve smlouvách.Málokdo ví,že celebrity jsou osvobozeny od poplatků na veřejných záchodcích.Také nemusí házet odpadky do košů,ale mohou je odhazovat libovolně na zem.
I letmým pohledem se dá tedy zjistit,že u nás žije ohromná spousta celebriťáků a celebriťaček.

Další odpovědi
Conchus

Určitě pro ni platí obecná pravidla. Na druhé straně si myslím, že celebrity mají své bazény a tam si mohou udělat vlastní hygienická pravidla.

SeptikB

Nechápu význam té výjimky, celebrity přece nejsou vyrobeny z ultra-čisté kůže. Navíc si představte, co by se stalo, kdyby se to (z nějakého důvodu) pokusili domluvit… Druhý den by v novinách vyšel článek CELEBRITA SE NIKDY NESPRCHUJE !

brusinka

Jasně, že se sprchujou, dokonce jeden známý potkal v Praze v bazénu ve sprchách jednoho známého českého spisovatele – důkaz :)

Damiana

Já se tedy sprchuji…:-)

anonym

Vyjímka!Jedině vyjímka,proč by potom byla celebritou!Buďme tolerantní.Když dá dva bazény pod vodou,nemusí se sprchovat ani ostatní příslušníci jeho rodiny,to je fér,ne?

venkovan

Především musí oznámit bulváru, že jde plavat. To sotatní potom následuje samo. plavky náhle sjedou do vody apod.
Vždť znáš co to dá za práci být cele