zjentek

Když já, zjentek, do puntíku zvládnu toto cvičení, dopracuji se také k podobné sledovanosti?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=UBMk30rjy0o

Odpovědi
elkon

Co by na tobě kdo viděl. Pokud chceš cvičit, tak to děláš snad pro sebe ne?

aliendrone

PĚKNÁ! Kdepak Ukrajina, kdepak další nouzový stav, kdepak… Není prostě nad okukování poskakující babuchen v elasťákách (pokud jde jen o okukování)! Naštěstí už nejsem natolik mlád, aby mě to totálně rozhodilo. Což je tvoje štěstí, protože zítra musím mako jako superpako a kdybych se nevyspal… ;) :)

Jinak k dotazu – nepřipadá v úvahu! Pokud bys odhalil svoji identitu, podřízl bys větev, na které dřepí tvá živnost sňatkového unterwasserman­na. :)