Kai

Když hubnutí nejde poznat na váze, ale JEN na metru … Kde je chyba?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Pokud ses v poslední době začala hýbat, jsou zde dvě možnosti.

  1. Hubneš. Je možné, že i přibereš. Hubneš tuky a přibíráš svalovou hmotu, která je těžší než tuk.
  2. Pokud je rozdíl jen drobný, tak je možné, že se ti začíná napínat kůže, ale to je případ lidí, kteří mají už opravdu povislou (povadlou) kůži.

Další odpovědi
mosoj

Vzala sis jiné boty !

marci1

Dr. Cajthamlová v seriálu „Jste to, co jíte“ dokonce doporučuje se při hubnutí jen měřit ( hlavně v pase ) a nikoliv vážit. Důležitý je úbytek v cm.