M_Petr_M

Je těžší přibrat, nebo zhubnout?

Odpovědi
anonym

Přibrat

S rychlým spalováním, celiakíí a vyškrtnutím cukru ze svého života díky prediabetu se mi skutečně přibýrá velmi těžko a myslím si, že se bez přejídání z podvýživy nikdy nedostanu. Hubnutí však jde samo. Stačí trochu víc pohybu a omezit jídlo nebo jíst co nejzdravěji. Pokud by mě mohl někdo darovat 10 kilo váhy, tak budu velkým dlužníkem.

da ny

Přibrat

Pro mne je v současnosti velký problém přibrat. Ráda si od někoho „vezmu“
15 – 20 kg..... :D

květák75

Já si myslím, že toto dost záleží na konkrétním člověku. Mám například jednu kamarádku, která se už dlouho snaží přibrat a nedaří se jí to. Co já bych za to dala. Já mám přesně opačný problém. Přes léto jsem docela přibrala (to nebylo až tak těžké), ale teď mi dělá problém dostat ty kila dolů. Přemýšlím tedy, že zkusím jít například do takové té keto diety. Před časem jsem si o ní něco četla na https://www.it­smylife.cz/ a vypadá to docela slibně, tak uvidíme.