bobánek

Když couváte,ukazatel najetích kilometru jde dopředu nebo dozadu?

Nejlepší odpověď
mosoj

U mechanických náhonů se ujetá vzdálenost odečítá. Kdo ale dnes má mechanický náhon!
U elektr. snímače si nejsem jistý ( spíš to bude počítat jako norm. ujetou vzdálenost), ale vím že počet ujetých km lze nastavit v řídící jednotce auta. Dělají to u ojetých aut která se prodávají !!

Další odpovědi
akvidzerp

myslim si že dopředu,stále to auto přece jede,sice couvá ale najel zas o něco víc nebo ne?

ReHu

Zkusím to 🙂
Doplňuji:
Měla jsem pravdu, když jsem dala bodík akvidzerp.
Kilometry přibývají i při jízdě na zpátečku :)

Drap

Dozadu, náhon se točí obráceně.

venkovan

Popravdě – když couvám, tak mám jiné starosti než sledovat tachometr.