Anka1597

Když chtějí někam dopravit jeřáb, jak ho tam dají?

Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
tom004

Sklopí věž, namontují pod strojovnu mobilní podvozek, zapřáhnou ho za tahač, vytipují trasu a přetáhnou ho.

Další odpovědi
www

Většina těchto zařízení je konstruována tak, aby se dala složit a přepravit na podvozcích, vagónech ap.
Na stavbě se pak většinou pohybují po vlastních kolejích.

honza19hk

záleží na tom jaký? normální automobilový jeřáb jezdí jako auto,takže sám. A stavební věžový je montovaná příhradová konstrukce takže se rozebere za použití automobilového jeřábu a naloži na podval nebo jen podvozky.A pak za tahač. Jeřáby jako jsou např portálové,podvěsové atd se při přepravě rozmontují a složí až po příjezdu na místo zase za použití automobilového jeřábu.

nikol98

Dobrý den. Já mám přímo i zkušenost s firmou co to zařizuje viz https://machi­nerymovers.cz/sluz­by/stehovani-stroju/
Takže tak :)

Mariii

Zajímavé

Sylvie237

Když chtějí někam dopravit jeřáb, jak ho tam dají? Toto je dotaz na který jsem zareagoval. Já jsem však téměř veškeré informace o tomto tématu zjistila také tady https://uplif­ter.cz/prehled-produktu/ K tomu je však potřeba dohledat veškeré poznatky, které se dají čerpat z různých diskusí.