verunka483

Když bych chtěla až budu velká psát knihy…?

Jak teď poznám že na to mám? Měla bych ve 14 už třeba zkusit něco napsat? A má tohle povolání na trhu šanci ? Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Každé povolání pokud se dělá dobře a umíš ho, tak má na trhu šanci.
Klidně můžeš zkusit něco napsat již ve 14-ti. Nebudeš první

Další odpovědi
Maggie.b

Deváťačka, co sem chodila před dávnem do školy napsala ve svých 15ti knihu básní a vydala ji! :) Co já sem zkoušela napsat knih a jak to nešlo! :D Pokud máš takový talent napsat cca 200 stránek tak je to opravdu skvělé! Rozhodně to zkus! ;))

Reuef

urcite neco zkus napsat…napriklad Ch.Paolini napsal prvni dil Sagy dracich jezdcu Eragon v 16ti letech a mel celkem uspech :)

Conchus

Na co čekáš? Něco napiš a dej to přečíst lidem, kteří tomu roumějí. Někdy to bývá kupodivu i místní úča.

quentos

ohledně poslední otázky – být „spisovatelem z povolání“ si člověk může dovolit, až když je již opravdu známý. Zpočátku to nevynáší, mnohdy spíše naopak.

anonym

Jestli mohu dát radu, tak piš, piš, piš, zkoušej to. A jestli mohu dát druhou, tak na to nespoléhej a uč se. Kdyby to nevyšlo, je lepší být vzdělaná neúspěšná autorka než neúspěšná autorka.