zvonisek

Měla bych zkusit jet na komparz na vedlejší roli?

Měla bych zkusit jet na komparz na vedlejší roli, našla jsem si to. Je na ni konkurz, moc bych chtěla být herečkou, ale mám trochu strach, jelikož nemám extra vysoké sebevědomí. Snažím se ho zvyšovat, ale jde to pomalu

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, určitě to zkus.

Další odpovědi
Šidlo

môžete si potom zvýšiť sebavedomie, že ste tam aspoň boli

ak tam nepôjdete, budete to určite ľutovať

čím viac konkurzov, tým menšia tréma a vyššia šanca na úspech

briketka10

S tím syndromem to zřejmě nedokážeš.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-za-poruchu-mam-ze-mam-neustale-ruzne-tiky

df

Pokud chces byt hereckou, tak se nesmis ptat, zda mas jit na konkurz. Rekni si, ze budes hereckou at to stoji co to stoji a jednou to dokazes! Ale musis citit nekde uvnitr, ze se to opravdu jednou stane skutecnosti. Jestli to necitis, tak jeste pockej.

nyjono

Určitě jeď. Nic horšího, než že tě nevezmou se stát nemůže.
Na sebevědomí i syndrom se vykašlali, to je podružné.
Podívej, kam to dotáhl Ivo Toman.

yuko

Taky jsem si zkusila komparz, ale nikdy jsem netouzila byt hereckou. Je to zajimava zkusenost a je fajn, potkat se s herci osobne. Tak nevahej a supem do Prahy.

ivzez

Souhlasím s Briketkou10.

Jestli si nechceš sebevědomí ještě více srazit,
měla by sis podobné akce rozmyslet.