Shady

Když by jste žili ve spravedlivé společnosti, zneužívali by jste ten systém ke svému prospěchu?

Nejlepší odpověď
mandat

Ne, protože ve spravedlivé společnosti bych byl spravedlivě potrestán.

Další odpovědi
zjentek

nemyslím, že v té spravedlivé by k tomu byl důvod
Doplňuji:
oprava: by k tomu nebyl důvod :o

bolak

To by toho musel mít každý tolik, aby mu jakýkoliv nadbytek byl k ničemu, aby se nikdo neobohacoval na úkor ostatních. Pak by byl totiž takovýmto počínáním ostatním jen pro smích.

lukas.zmizik

žiju ve spravedlivé společnosti a nezneužívám tento systém

Drap

Kdyby jsou chyby. Nikdo z nás nedokáže určit, jak by se choval, kdyby nastalo nějaké kdyby. Otázku nelze zodpovědět. Mohou se jen objevit úvahy, jak si kdo představuje, že by se mohl zachovat.

arygnoc

chyba úsudku.

v spravodlivej spoločnosti môžu žiť iba spravodliví (čo i jeden nespravodlivý by spôsobil, že spoločnosť nie je spravodlivá).

ak predpokladáme, že spravodlivý by nedokázal zneužívať, otázka je bezpredmetná.
na základe zlého logického predpokladu ste dospeli ku zlej otázke (z hľadiska logiky).

klob1

Kdyby?tak by přece, v řece ryby..
Bylo by to moc príma,ale to se jen tak nestane a není ani ve skutečnu možné
Ne, jistě ne, ani teď nezneužiji ani jindy..ale zažít to by bylo moc krásné..jejej..zase nějaký sen,to je jen,že?

zjentek

vlastně né ..byl by ..já nevím, však víš