petka.s

Když maličký úsměv někomu dáš, tak vráti se na tvou tvář?

Kdyš maličky úsměv někomu dáš, tak vráti se na tvou tvář?

Nejlepší odpověď
annas

Ale měla byste formulovat otázky podle toho, co vás zajímá.

Třeba zda máte pravopisně dobře. Odpovím NE.

Nebo kdo je autorem, případně co slova znamenají? Odkud jste slova převzala atd.

Možná. někdy, ne vždy. Občas jde totiž o falešný úsměv .

„Příjemný člověk je ten, kdo s úsměvem naslouchá tomu, co zná, od toho, kdo to nezná.“ – Maurice Donnay

https://zena.ak­tualne.cz/cita­ty-o-usmevu/r~i:wi­ki:4156/

Navíc úsměv je zdarma…

Další odpovědi
Drap

Většinou ano.
Ve volných chvílích zkus procvičovat češtinu

Mc Merkurion

… a to chceš vědět co ??? … jestli se píše když x kdyš, podle těch dvou variant, nebo je na trhu už čerstvá várka trávy a takhle to dopadá ???

JáJsemKarel!

Jednou jsem se usmál a vrátil se mi křik: „Ty úchyláku!“

Takže od té doby všem rozdávám čokolády v duhovém světě, kde jsou všichni šťastní a létají na duhových ponících.

EKSOT123

Někam se vrátí, ale jestli zrovna na tvář?…, možná taky nějakým způsobem, tvář odráží srdce. Jsou profese, – personál v nemocnici, pokladní v obchodě a mnoho dalších, kde je úsměv službou druhým. A člověku přitom nemusí být zrovna vždy veselo. A k tomu to může být i špatně pochopeno, a to i od spolupracovníků, zkrátka úsměv nemusí být žádná s*anda.
Další kapitolou je, když se mladá kráska usměje na muže, nemyslím na nějakého don Chuana, tomu to není vzácné,
Taky mě napadá, že by člověk darující úsměvy mohl časem vyhořet,…

Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život.

>To nejkrásnější, co si na sebe můžeš ráno obléct je tvůj úsměv.
>Smích je ten nejlepší lék, ale pokud se směješ bezdůvodně, možná nějaký lék potřebuješ!
>Usmívej se, bude hůř. Tak jsem se usmívala a bylo…
>Usmívej se, fotí tě policie.
>Zákazník se ptá fotografa: „A kolik to bude stát?“ „To Vám povím potom, teď se usmívejte.“

ivzez

KdyŽ …

Většinou ano.

Teď mi vyloudila úsměv tvá otázka.
Vrátil se ti můj úsměv?