MobilManiak

Kdybyste žili v USA, volili byste Trumpa? A co si o tom všem kolem Trumpa myslíte?

Myslím, že to je trochu podobné jako u nás Schwarzenberg. Nikdo nechápal proč je volen, ale volen byl. Proč myslíte, že má takový úspěch?

Odpovědi
terry

Nemyslím si nic. Pro vytvoření názoru mám málo nezaujatých informací a nemám potřebu je hledat.

Kepler

Amíci mají tak trošku zvláštní vkus. Už tady byla o tom řeč v souvislosti s jejich komiksy. Oni milují teatrálnost a populismus, v podstatě je to stejný šašek jako v Rusku Putin.

ten který je

Kdyby byl Trump jako náš Schwarzenberg,tak by otevřel hranice s Mexikem dokořán pro všechny,včetně pašeráků drog a kriminálníků.DDD

anonym

Chvála Bohu, že nežiji v demokratických státech. To raději pod křídla Putina.

Larissa

Proč nechápete, proč byl volen?

postcd

prostě boj o koryta, snaha se zalíbit co nejvíce lidem aby dostali jejich hlasy

MobilManiak

Larisso a proč tedy byl volen? Co v něm lidé viděli?

Kepler

Jen si tam barbakane běž, když se ti to tam tak líbí. Zavřeli by tě jako podezřelého západního agenta. Politické procesy tam běží jak přes kopírák a stejně jako u nás v 50ých letech. Chudák Savčenková, chudák Horáková.