bolak

Kdybyste šli po ulici a viděli, jak policista někoho honí a dotyčný by právě probíhal okolo vás, jak byste reagovali?

…jste mi pokazili pointu ☹ …prevíti :) > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WrdYXatl3b8

Možná že ta kosa chlapa s dítětem vypadá krutě, ale jaká je vlastně skutečnost? Já vidím chlapa co prchá před policistou a ženskou co se mu v tom snaží zabránit. Co vidíte vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Šlajfnul bych mu nohy, jako ta maďarská kameramanka tomu trénerovi!

Další odpovědi
gecco

Pokusil bych se jej zastavit…
Ale každému jinému bych doporučil, ať se do toho nese*e – že je to věc policajtů…
😉

klumprt

Z jistých důvodů bych musel chtě nechtě toho dotyčného zastavit. Třeba tou maďarskou brzdou. 🙂

anonym

po maďarsku, nesměl by však honit třeba slona

anonym

Taky maďarským způsobem, zvlášť kdybych měla v ruce drahou kameru.

lexx

nijak, koukal bych na opačnou stranu, ještě mi napaří nepřiměřený zásah, ne, ani náhodou, nevyplatí se to