fg

Kdybyste si mohli založit tv stanici jak by vypadala?

Reklamy,Filmy,po­řady

Nejlepší odpověď
anonym

Všechny ty pořady,které byly před rokem 1989,zvláště ty pro děti,aby současní konzumenti tv pořadů viděli,že byly pořady vhodné,(zábavné i poučné), pro děti a mládež.A Reklamu Vajíčko!

Další odpovědi
anonym

Odpovedi.cz live 🙂

arygnoc

třeba bílá (líbí se mi i žlutá.
Musela by mít na střeše hafo antén (to s emi také líbí).
Pěkné moderátorky (líbí).
Jako majitel pořádný prachy.

programová náplň?

no nějaký blivajz: telenovely, superstar, a pod, to lidi žerou. a hodně reklam. jako nova, např.

sottka

Minimum reklam.Filmy asi jako u každé tv.Vysílala bych analogově při ukončování vysílání by byla znělka a následně monoskop a potom vypnutí studia a vysílače.Žádnou moderní znělku!

anonym

Nesměla by chybět hudba z rešpícia,pra­videlné chvilky poesie,nedělní poledne s dechovkou,a hlavně pravidelné přestávky s koťátkama.