DDarent

Kdybyste si mohli vybrat jakýkoli mobil na světě zadarmo (do 20000Kč), jaký by to byl?

Já Samsung galaxy S2.....
Doplňuji:
No zadarmo v ceně do 20000Kč!!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Tak zadarmo nebo do 20 tisíc?!

Další odpovědi
Ella

hmmm… Samsung NexusS

ale nechápu jak tohle můžete napsat, to co do diskuze? já mám Nokii 5230 navi a stála necelé čtyři tisíce a jsem s ní nadmíru spokojená! to je snobský názor, že mobil pod dvacet tisíc korun nic neumí, kde žijete??!

chudst

iPhone 4 :) Mam 3G a nemuzu si ho vynachvalit. Ti, co ho kritizuji nevedi, ze spoustu toho, co nema oficialne, se tam da dodat neoficialne. Jedinou obrovskou nevyhodou je jeho cena, ale otazka znela ‚bez ohledu na cenu‘ :)

led

Na tak náročnú otázku…
zadarmo mobil, ktorý niečo vie? Nie. Stačí mi na telefonovanie aj obyčajný.
A ak si mám niečo vybrať:
Jedine bubon Tam-Tam. Je možné sa nim dohovoriť na diaľku, bez elektrickej sieti.
Hrá muziku do tanca, precvičí prsty, zápästie i celé ruky. Pri nosení slúži aj na posilovanie. Uvolní celé telo i myseľ. Môžte si pomocou neho aj zarobiť.
A čo je hlavné, všetci vám ho budú závidieť.
🙂

DDarent

Já věděl že někdo odpoví že ten co má teď, ale podle mě mobil kterej stojí pod 9000kč, neni mobil, ale něco co nic neumí!!!

chudst

Prosim? Mobilni telefon slouzi primarne pouze k volani a k textovym zpravam. Nic vic, nic min. To, ze soucasne telefony se daji prirovnat k drivejsim pocitacum v male podobe je pravda (a sam jich vyuzivam naplno – jak jsem psal, mam iPhone a vyuzivam ho maximalne.) Nicmene proc by nekdo mel mit mobil za 9 tisic, kdyz jeho funkce nevyuzije? Na volani, smsky a fotky staci bohate telefon do 3.000,–

DDarent

Ella: já nenapsal pod 20, ale pod 9...... Jak můžete vědět, že váš mobil je strašně dobrej, když ste eště neměla v ruce opravdovou kvalitu za 15000kč??? já mam mobil za 10000Kč a kamárád má právě ten co vy, já ho vzal do ruky… Totálně necitlivá obrazovka, pořádně nato neni vidět, protože má TFT a výkon… radši ani nekomentuju!!!

Ella

jak můžete vy vědět co jsem měla a neměla v ruce za mobil???! nevím co od mobilu očekáváte? já ho používám hlavně na volání a SMS, k čemuž je taky tento přístroj určený, nepotřebuju drahý mobil, abych byla IN, no buuu tak máte mobil za deset táců a co já s tim?
S mým mobilem nemám sebemenší problémy, vyhovuje, nemá žádnou závadu, co má dělat dělá, víc nepotřebuju, tak si nechce svůj „vychytaný“ telefon s perfektní odezvou dotykového displaye, který podporuje určitě mp4,avi a televizi samotnou, s androidem, a bůhvíčím ještě. Já si nechám ten svůj. Sbohem

DDarent

Přesně tohle sem říkal… neví očem mluví (píše)!!!