pucipuci

Kdybyste se dostali někam na lepší místo, ale sami, chtěli byste se vrátit?

Třeba byste pluli v bermudském trojúhelníku a on by vás přenesl do ráje. Všude dost jídla, milí lidé, žádná práce a zábavy co hrdlo ráčí.Zvířata jako na zemi… Mohli byste se vrátit, kdybyste chtěli, ale hned, ne až po nějaké době. Vrátili byste se? Popř. proč.

Nejlepší odpověď
anonym

Já si užívám jídla, žádné práce a zábavy co hrdlo ráčí už teď a v realném životě se bavím jen s lidmi, co mi za to stojí, a jsem šťastný. Pro mě by to nebyla žádná změna.

Další odpovědi
yuko

Momentalne jsem v raji a zatim se nechci vratit. Ne ted hned. Mozna za nekolik let.

Drap

Kdyby -chyby. Nikdo z nás nedokáže předem určit, jak by se zachoval v takovéto nereálné situaci. Jsou to jen žvásty,Ať bude odpověď jakákoli , nic nevypovídá , nemá žádné využití , a tak je tedy k ničemu