sesednizkola

Kdybyste potkali nekoho, kdo ma na sobe tricko Odpovedi.cz, pozdravili byste ho?

Ja asi urcite i kdyz zalezi na situaci :D at si pak hezky lame hlavu kdo to byl, ze jo.

Nejlepší odpověď
zjentek

Ta otázka musí být dablovaná nebo triplovaná, pamatuji si ji z doby, kdy tady za solidní odpovědi dávali zdarma aspoň trička a i když nebyla bambusová, tak to musela být hezká doba, taková spravedlivá. Dneska tě však ani geniální otázka neuživí ;(

Další odpovědi
briketka10

Proč ne, ještě bych s ní/m dala řeč, kdo to je,
jestli by mi to řekl/a, kdyby převládly sympatie
oboustranné přijala bych pozvání na kafíčko,
nebo i na véču 😁

gecco

Jasně, pozdravil bych jej jako ´otričkovaného´…
😉

UltraFan

Ano. Pozdravil bych ho a zeptal se, pod jakým jménem zde vystupuje 🙂

klumprt

Jedině tehdy, když bych měl takové tričko na sobě taky.

pucipuci

Asi ne.