bolak

Kdybyste odešli z čekárny u doktora v návlekách a všimli byste si toho až venku, vrátili byste se na místo činu?

Kdybyste odešli z čekárny u doktora PLNÉ LIDÍ v návlekách a všimli byste si toho až venku, vrátili byste se zpátky odevzdat je a nebo by vám to bylo trapné a raději byste je vyhodili někde po cestě?

Nejlepší odpověď
Monyszek

Nevrátil bych se, tisíce očí by mě pozorovaly, stovky bránic se mi smály, hyeny!!!

Doplňuji:
Není to o tom, že by se mi lidé smáli, to by mě nějak netížilo..ale i tak bych se nevracela a vyhodila je. Mě se tohle jednou stalo, od polikliniky jsem si to kráčela (naštěstí) k autu a až jsem vystoupila u domu, tak jsem zjistila, že je mám na botách, tak jsem je hodila do auta..

Další odpovědi
anonym

Vrátil bych se, návleky patří k ostatním návlekám a člověk by neměl mít právo je od sebe rozdělit

Toto se mi stalo když jsem chodil pro svoje děti do školky.Odešel jsem v návlekách až venku mě děti na to upozornily, vrátil jsem se i když tam bylo hodně známých maminek, ale já jsem to bral s humorem a ještě jsem si k tomu přisadil pár poznámek.

anonym

Vrátil bych se, návleky patří k ostatním návlekám a člověk by neměl mít právo je od sebe rozdělit

Sůwa

Nevrátil bych se, tisíce očí by mě pozorovaly, stovky bránic se mi smály, hyeny!!!

Žádná z možností nevyhovuje, ale co nadělám…
Stalo se to kdysi manželovi, když jsme vezli dcerku z nemocnice a přišel na to až po několika kilometrech za volantem. Tak šíleně zpanikařil, že ač zkušený řidič, málem jsme se vybourali. Samozřejmě jsme se nevrátili… 🙂

led

Vrátil bych se, návleky patří k ostatním návlekám a člověk by neměl mít právo je od sebe rozdělit

Zabudli ste ešte na ďalšiu možnosť:
potichu v kľude návleky z nôh dole, vložiť do tašky, doma vyprať a pri ďalšej návšteve ich so žiarivým úsmevom, vtipom na svoju adresu a rozosmiatou bránicou pekne nahlas vrátiť.
zdroj: vlastná skúsenosť – a určite nie som sama, kto tak urobil

štamgast

Nevrátil bych se, tisíce očí by mě pozorovaly, stovky bránic se mi smály, hyeny!!!

Ale já jsem v životě nemusel u doktora mít návleky.

Beatrice

Nevrátil bych se, tisíce očí by mě pozorovaly, stovky bránic se mi smály, hyeny!!!

marcelkacz

Nevrátil bych se, tisíce očí by mě pozorovaly, stovky bránic se mi smály, hyeny!!!