Avatar uživatele
bolak

Kdybyste odešli z čekárny u doktora v návlekách a všimli byste si toho až venku, vrátili byste se na místo činu?

Kdybyste odešli z čekárny u doktora PLNÉ LIDÍ v návlekách a všimli byste si toho až venku, vrátili byste se zpátky odevzdat je a nebo by vám to bylo trapné a raději byste je vyhodili někde po cestě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Sůwa, gagaga před 3868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Monyszek

Nevrátil bych se, tisíce očí by mě pozorovaly, stovky bránic se mi smály, hyeny!!!

Doplňuji:
Není to o tom, že by se mi lidé smáli, to by mě nějak netížilo..ale i tak bych se nevracela a vyhodila je. Mě se tohle jednou stalo, od polikliniky jsem si to kráčela (naštěstí) k autu a až jsem vystoupila u domu, tak jsem zjistila, že je mám na botách, tak jsem je hodila do auta..

Upravil/a: Monyszek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vrátil bych se, návleky patří k ostatním návlekám a člověk by neměl mít právo je od sebe rozdělit

Toto se mi stalo když jsem chodil pro svoje děti do školky.Odešel jsem v návlekách až venku mě děti na to upozornily, vrátil jsem se i když tam bylo hodně známých maminek, ale já jsem to bral s humorem a ještě jsem si k tomu přisadil pár poznámek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vrátil bych se, návleky patří k ostatním návlekám a člověk by neměl mít právo je od sebe rozdělit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Nevrátil bych se, tisíce očí by mě pozorovaly, stovky bránic se mi smály, hyeny!!!

Žádná z možností nevyhovuje, ale co nadělám…
Stalo se to kdysi manželovi, když jsme vezli dcerku z nemocnice a přišel na to až po několika kilometrech za volantem. Tak šíleně zpanikařil, že ač zkušený řidič, málem jsme se vybourali. Samozřejmě jsme se nevrátili… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vrátil bych se, návleky patří k ostatním návlekám a člověk by neměl mít právo je od sebe rozdělit

Zabudli ste ešte na ďalšiu možnosť:
potichu v kľude návleky z nôh dole, vložiť do tašky, doma vyprať a pri ďalšej návšteve ich so žiarivým úsmevom, vtipom na svoju adresu a rozosmiatou bránicou pekne nahlas vrátiť.
zdroj: vlastná skúsenosť – a určite nie som sama, kto tak urobil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Nevrátil bych se, tisíce očí by mě pozorovaly, stovky bránic se mi smály, hyeny!!!

Ale já jsem v životě nemusel u doktora mít návleky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beatrice

Nevrátil bych se, tisíce očí by mě pozorovaly, stovky bránic se mi smály, hyeny!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marcelkacz

Nevrátil bych se, tisíce očí by mě pozorovaly, stovky bránic se mi smály, hyeny!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek