Avatar uživatele
pucipuci

Kdybyste měli možnost cestovat v čase a místě, kam by to bylo?

Jen jednou na jednu minutu a jako divák, třeba seshora. Vybrali byste si minulost, budoucnost nebo jinou planetu či galaxii? Já asi dobu stavění pyramid, mayských. Nebo do doby, kdy měl Mojžíš dostat tabulku s přikázáními. Ještě nevím, co by zvítězilo.

Sice mě admin upozornil, že tato otázka tu bývá často, já je samozřejmě četl, ale nepovažuji svoji otázku zase za tak stejnou. Byla tu např. Kdyby… chtěli byste v té době žít? Já osobně, i když bych rád viděl stavbu pyramid, za nic na světě bych v té době žít nechtěl. Takže bych řekl podobná otázka, ale s jiným významem. Tak se admin omlouvám.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, suaeda, Kepler před 2816 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To je naprosto úžasná otázka. Jako nezúčastněný pozorovatel bych se snažil vše zdokumentovat z minulosti a opravit omyly dnešního výkladu. Mojžíš, Ježíš a jeho poprava. Měl na vývoj lidstva vliv někdo jiný? Z jiných planet by mě zajímal minulý osud Marsu. Nebýt toho, že tak blbě dopadl, mohl by to být náš druhý domov. Projekci do budoucnosti radši ani nechci vidět, na to nemám dost velké koule.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Admin2

Zkuste si pročíst i názory v archivu. Podobná otázka, které se pravidelně objevuje.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=cestov%C3%A1n%C­3%AD%20v%20%C4%8Da­se..
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=cestov%C3%A1n%C­3%AD%20v%20%C4%8Da­se

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Je to zajímavá otázka, ale asi bych se nikam podívat nechtěl. Ne že bych nebyl zvědavý. Při návštěvě minulosti bych byl nejen překvapen, jak mylně si vykládáme dějiny a hlavně bych byl zhnusen tehdejším životem. A návštěva budoucnosti by byla asi ještě horší. Ne nejde o budoucí dopady EU a IS, ale hlavně znečištěného a pravděpodobně neobyvatelného životního prostředí na zemi. Za současného vývoje lidstva vidím naši budoucnost dost pesimisticky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jedna minuta by byla málo na přečtení jmenného seznamu členů KSČ, LM… před rokem 1989, dále bych chtěl vidět, jak trpěli lidé, kteří si stále stěžují na život v té době. To by se tady někteří divili!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Do budoucnosti,abych věděl jak dopadne EU a natočil to a ukázal lidstvu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arachis

Jangrew, četla si otázku dobře? Myslíš, že bys na tu jednu minutu potřebovala opalovací krém?

před 2814 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Dědapetr: co ty víš, třeba by v hlavních zprávách stálo: Jako poslední stát na světě byla do Spojených států evropských včera přijata Antarktická Unie.

před 2816 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
talka

Prima: USE

před 2814 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek