Ignác

Kdyby vrah mrtvole přivázal k noze cihlu a vhodil do Marianského příkopu co by se s ním stalo ?

Kdyby vrah mrtvole přivázal k noze cihlu a vhodil do marianského příkopu kleslo by tělo až na dno a jak by při takovém tlaku zhruba vypadalo ? Museli by ho potápěči vytáhnout kvůli důkazu k odsouzenání ?

Nejlepší odpověď
Hamon

S mariánským příkopem by se nejspíš nestalo nic. A vraha by potápěči taky určitě lovit nemuseli.

Další odpovědi
Questman

Kdyby byla ta cihla pořádně těžká (třeba tuna nebo dvě, ikdyž už by to spíš byl betonový blok) tak by klesala tak dlouho, dokud by tlak vody nenarušil strukturu tkání tak, že by ta zátěž urvala tu nohu a zbytek těla by vyplaval nahoru. Noha by nejspíš klesala tak dlouho, než by ji tlak vody slisoval na placku a ona se nevyvlékla ze smyčky provazu, potom by nejspíš vyplavala také.

arygnoc

moc by mu to nepomohlo.
hustotu tela by zvýšil nepatrne (tou tehlou, cihlou), takže by tá mŕtvola klesla asi do desaťmetrovej hĺbky a potom by vyplávala na hladinu – hnilobné procesy v tele by ju naplnili plynom.
je absolútne irelevantné, kam by ju hodil (v mori), proste by nepadla na dno.
a do takej hĺbky už vôbec nie.

suaeda

V Čechách není tak hluboký příkop a tak se využívalo ke zbavování zavražděných našeho nejhlubšího Orlického jezera u Žďákovského mostu. Nepoužívaly se cihly ale sudy. Po čase byly sudy ze 40 metrové hloubky potápěči vyloveny.
http://krimina­listika.eu/mu­zeumzla/kopac/ko­pac.html

Jádrohlod

1/MRTVOLA BY VYPLAVALA = MALÁ ZÁTĚŽ OPROTI VZNIKAJÍCÍM PLYNŮM V TĚLE OBĚTI
2/ S PŘÍKOPEM SE NESTANE NIC.
3/ VRAHA NEJSPÍŠE TAKY NECHYTNOU, JE MINIMÁLNÍ ŠANCE NA OBJEVENÍ MRTVOLY V TĚCHTO MÍSTECH
4/ ZAČNI UVAŽOVAT O VĚCECH POTŘEBNÝCH A NE O BLBOSTECH !!

anonym

Pokud je to takový magor, že by přivázal k noze mrtvoly jenom cihlu, tak by ho určitě chytili a zavřeli. Je otázkou zda délka vězení by byla jediným trestem, který by takový pitomec po zásluze dostal. Když už by si rád hrál s vázáním uzlů, tak by možná vyfasoval i smrt oběšením.
(V otázce se jasně ptáš na to, co by se stalo s tím vrahem.)

kablik

Ignáci, jsi pako, mrtvolu by sežraly ryby…