bolak

Kdyby vás a ještě jednu neznámou osobu unesl psychopat a zavřel vás dva do jedný mísnosti…

…s tím že druhej den ráno buď vyleze jenom jeden živej nebo zemřete oba, jak byste se zachovali?

Nejlepší odpověď
anonym

Hrál bych podle jeho pravidel

Doplňuji:
Zahrajem si takovou hru … Ale vůbec nevím jak bych reagovala, tak doufám, že se něco takového nikdy nestane.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Sabotoval bych celou hru

Ty ses koukal na Saw nebo co?

Damiana

Sabotoval bych celou hru

Byli by to spojeno i s nějakou další pikantností Jigsawe? Třeba s odříznutím haksničky?

anonym

Sabotoval bych celou hru

Doplňuji:
Saw?

bolak

RyuzakiKate: Vůbec ne, to tam bylo? Kterej díl?

david22

Čoveče, ty jsi přitvrdil :D

Těžko říct. Tady by asi fakt hrála roli fyzická síla. Myslím, že na tom nejsem nejhůř.

bolak

no právě že o sílu tady vůbec nejde, spíš o to jak se rozhodneš…

oba jste dostali od vašeho únosce na výběr, buď připravíte o život toho druhého, nebo přijdete o život oba (abyste se nemohli dohodnout)

aramah

Když tu nejde o sílu tak o co?
To jako že ho přemluvím ať si trhne hlavou? :))

bolak

No tak samozřejmě, pokud by už došlo k zápasu, tak by bylo důležitý kdo jak je na tom, :) nicméně moje otázka zněla, jestli byste se vůbec do boje pustili…

Vidíš že zatím jsou tam dva hlasy a oba dva s negativním postojem k celé té věci, čili Damiana a ta paní s tím divným jménem by zvolily raději nebojovat, s tím že by buď zemřeli jak oni tak jejich „spolubydlící“ (ztráta dvou životů) než aby vyřadili soupeře ze hry, čímž by byl zmařen jen jeden život

Damiana

Chá! To, že bych sabotovala tomu zlosynovi celou hru neznamená, že bych se nechala odkráglovat soupeřem (řkou)… Komplot, psychologický protitah, nečekaná taktická reakce – možná bychom ho převezli i bez ztráty desítky…:-)

bolak

to mi teda řekni jak? :)

Damiana

Každý má nějakou slabou stánku – i ten psychouš i ten soupeř. Však ono my se už něco našlo… Ve stresové situaci v sobě člověk občas objeví nečekaný potenciál! 🙂

led

Potvrdzujem z vlastnej praxe.

aramah

Jo to se to píše ze závětří když nic nehrozí.. 🙂

led

Inú možnosť nedáte?
Čo keby sme ho presvedčili istým menej zákonným spôsobom aby on hral podľa našich pravidiel? To by bola krásna noc!
:)

bolak

Jiný možnosti nejsou :) , ani nejsou potřeba. Jde o hypotetickou situaci. Byli jste oba (obě) uneseni/y.

Šanci „přesvědčit“ únosce nemáš. Představ si že jste oba v uzavřený místnosti že který se nelze nijak dostat. Jediný předměty v místnosti jsou hodiny, ventilační otvor na stropě a skener životních funkcí. Oba máte určitej čas na to abyste „přehráli“ soupeře. Kdo se dožije rána, ten vyhrál. Pokud budete v určený čas naživu oba, skener to rozpozná a pustí do místnosti smrtící plyn. To je klasická životní situace, tohle se bežně lidem stává, otázka zní, jak bueš na danou situaci reagovat.

Dvě ožnosti jsou plně dostačující.

led

Máte na mysli takéto únosy?
Ale pozor pán únosca, vždy je nejaká možnosť, okrem toho niektoré z nás ťažko uniesť, hanulka má svoju hmotnosť, ja svoje nepredvídateľné reakcie a roky cvičenia, Moja reakcia je vždy podľa situácie, na teoretickú otázku neodpovedám, reagujem ako zviera – pudovo. Tak pozor, máme pazúre a zuby…

david22

haha

hanulka11

ty s těma blbostma nedáš pokoj – nechápu ...... mě by neunesl.....:D:D:D

bolak

Nojo, ale jenom proto že jsem předem neodhadl tvojí hmotnost přece nemůžeš odsoudit celou otázku. :) To by bylo velice nefér.

Člověk se vás jen snaží připravit na krizovou životní situaci a vy se tomu vzpíráte. Ale jednou, až se ti tohle přihodí, tak se už díky mně nebudeš muset rozmýšlet co a jak, protože už budeš narozdíl od soupeře připravena. Jednou mi za tuhle otázku poděkuješ..