bolak

Kdyby vám řekli, že ste tlustý jako prase…

Kdyby vám řekl/a (pokud jste muž tak váš nejlepší kamarád, pokud jste žena tak vaše nejlepší kamarádka) po tom co by vás po delší době uviděli, že ste „tlustý jako prase“, urazilo by vás to?

PS: A nepište že váš nejlepší kamarád je opačného pohlaví. Mě zajímá jak moc se liší způsob myšlení ve vztahu muž-muž oproti vztahu žena-žena.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem žena a nijak by mě to nevytočilo

Doplňuji:
Spíše slýchám, že jsem hubená jako vyžle a také se tím neurazím. Nejsem urážlivé povahy.

Další odpovědi
Nikkol

Jsem žena a nijak by mě to nevytočilo

Doplňuji:
Pokud by mi to řekla nejlepší kamarádka, tak by na tom asi něco bylo a byl by to podnět k zamyšlení co se sebou budu dělat. Lze samozřejmě volit vhodnější slova, ale ve výsledku by to bylo to samé. Nemusí mi každý mazat med kolem huby. Cením si lidí, kteří se nebojí říct pravdu.

jmhad

Jsem muž a nijak by mě to nevytočilo

Doplňuji:
když by to byla pravda,což taky před lety byla,vedlo by mě to k zamyšlení.A tak jsem učinil a je 20 kilíček dole.Akorát teď čekám,kdy to někdo řekne i mému synovi a on udělá totéž.Je zajímavé,že já k tomu tu odvahu nemám.

anonym

Jsem žena a nijak by mě to nevytočilo

Ja naopak potrebuji takove kamaradky. Moje by mi to sice nerekly az tak tvrde .. , ale potrebuji takove , ze kdyby mi napr. narostla pr … , tak by mi to urcite rekly. A i kamaradi. Ti by byli jeste rychlejsi. Plus moji synove jsou moji nejvetsi kritici. Ted momentalne sleduji, jestli chodim pravidelne cvicit. Jestli nechodim malo .. , ale ani hodne. Ptaji se neustale.
Zenska, ktera se urazi, kdyz ji jeji kamardka " na neco " upozorni , by podle me potrebovala psychologa.
P.S. Take bych ale poznala ( mam cuch na lidi ) .. , kdyby tim chtel nekdo jen ublizit.

  • iv-

jajajaja

Jsem žena a urazila bych se

Na mě by se hodila odpověd Před ní by to se mnou nic neudělalo, ale pak bych o sobě popřemýšlela, a s ní bych už asi nepromluvila. Nebudu se přece snižovat k tomu, abych před někým nervila, takže pěkně v klidku :)

honza19hk

Jsem muž a nijak by mě to nevytočilo