kerod60

Kdyby vám hrozilo propadnutí z předmětu, co by jste radši? Velmi se snažit a neuspět, nebo podvádět a uspět?

Odpovědi
Edison

Podvádění se ti vymstí. A ne nutně tím, že se na to přinde… Prostě ti to jednou bude chybět.

DoTazatel

Já bych upřednostnil nejraději velmi se snažit a uspět. Protože když se fakt velmi snažíš, tak nakonec většinou i uspěješ… v životě to chce ale i pár selhání než nakoenc uspěješ. Ale když vytrváš a budeš se pořáád snažit, tak máš úspěch jistý. (Ale ve škole jsem se popravdě nikdy moc nesnažil, nikdy totiž pro mě nic neznamenala a nebyla pro mě prioritou… učil jsem se hodně, ale téměř vůbec ne do školy :D).

Pokud je ale pro tebe škola důležitá, tak si ze mě příklad neber (já jsem 2× propadl, ale nemůžu říct, že by mě to trápilo. Navíc to byla vina i těch mých přestupů a toho, že jsem musel hodně dohánět v předmětech, které jsem předtím neměl + toho, že jsem se ve škole nikdy moc nesnažil).