bolak

Kdyby vám doktor oznámil, že vám v plíci roste strom, jaká by byla vaše první otázka?

A aby zas někdo neremcal že je to nesmysl, jak už to máte u mých otázek ve zvyku > http://www.jen­promuze.cz/star­t/mixer/7018-10-extremnich-rentgenovych-snimku?page=0,3

Nejlepší odpověď
Drap

O jaký druh stromu se jedná ?

Další odpovědi
venkovan

Listnatý nebo jehličnatý?
Taková borovice lesní a nebo jalovec obecný, není od věci – uvolňují silice do vzduchu.

vaiko

Pude vysekat?

blesk26

Asi by ze mě vypadlo: Dafuq?

pizlicka

kdy budu moct sklizet?

Sůwa

Drap mi „vydrápl“ odpověď naprosto doslovně. Tak jsem ho ohodnotila a tiše si pláču v ústraní ;-( . Stejně by mne ale te druh stromu zajímal 🙂

bolak

Drap: přesně na to bych se zeptal taky :)

je vidět že sme oba od přírody do přírody