dust8

Kdyby se udělal výběh pro králíky z živého plotu, konkrétně buksusu, tak se jde spolehnout, že to nebudou ukusovat?

Odpovědi
Drap

Nejde se spolehnout

paul1

Myslím, že by ho okusovali. Jinak je jedovatý, takže jako živý plot nevhodný:

Zdroj: https://www.i­receptar.cz/zdra­vi/jedovate-dreviny-na-zahrade-buxus-a-brslen.html

Filip84

S tím fakt nemůžeš počítat. Já nevím, jestli ausgerechnet tuhle tu křovinu budou mít králíci zakódovánu, že je jedovatá, no a potom, i mezi králíky jsou 🤪, neboli pacienti s hlavou.

To je jedna věc. Druhá věc je, že králíci mají tendenci utíkat. Mi se králice podhrabávala, až jsem tam naklepal kladívkem makadam a zasypal pískem, dala pokoj. A překousávala králičí pletivo!

Tak si pořiď jiný zvíře na chov, třeba americkýho ptáka, ten se Ti podhrabávat nebude. Nebo velkého hada a krm ho těmi králíky. Víš co, had se nepodhrabe, nesmrdí, nehudruje („pan Syčák“ 😂), akorát ho neoškubeš, a když si z něho uděláš lustr, tak hezky visí, viď, ale nesvítí! 👌😂😂😂