zjentek

Kdyby kovid čistě hypoteticky BYL z přírody, proč by mezi nás „chodil“ zrovna nyní ve 21. století?

To je ale náhodička, co?

Nejlepší odpověď
da ny

Pravdu se snad dozví naši budoucí potomci, ti, které to ještě bude zajímat :D
Je zarážející, že v knize, která vyšla v r. 2009, popisuje autor „možnou vizi“.
Ta, jakoby se stala nějakým scénářem toho, co se v současné době děje.
Detaily jsou otřesně věrohodné.
Domněnky odborníků se různí. Poslední „hit“ k probíhající, další vlně je „nepovedená“, či
uniklá vakcína proti HIV. :) Nová umělá vlna. Před tím přelidněná planeta….
http://svetel­neinfo.cz/covid-19-neni-koronavirus-ale-bioinzenyrska-smes-ruznych-patogenu/

Kde se tyto koronaviry vzaly, tu se vzaly. Pravděpodobně i zmutovaly.
Ať je to jak chce, lidstvo/příroda se z pandemie musí dostat se ctí a co nejmenšími útrapami, úhonou. Se zdecimovaným hospodářstvím světa a ekonomikou si budou muset lidé poradit..
Španělská chřipka řádila asi 4

Další odpovědi
aliendrone

Ano, tak to o5 vím naprosto přesně – ze stejného důvodu, jako chodli MOR ve středověku (popřípadě i jindy).
NEBO
Protože se zamiloval do zjentka a teď ho hledá všude možně a nedá pokoj, dokud si ho nenajde. ;) :D :D

icurusL

Je možné že lidstvo ho v minulosti vymýtilo, ale v přítomnosti se nějak pro něj vytvořilo vhodné prostředí k růstu a množení a jelikož lidí jsou dnes úplně všude, není takový problém s přenosem někam jinam, třeba do Wuhanu.

Ametyst

Náhodičky nejsou. To by laboratoř musela být považovaná za přírodni prostředí, a to je hodně přitažené za vlasy.

plebs

WHO zjistila čtyři možnosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Da ny, příspěvěk nedopsalas, předkokládám.. (;