bolak

Kdyby k vám v tuhle chvíli vpadli pomáhači a chrániči a udělali vám doma šťáru, našli by něco nelegálního?

Nejlepší odpověď
anonym

nic z toho (vše je legální)

Doplňuji:
Co dodat … U nás by si nesmlsli, ale před časem jsem měla konopnou mast, tak by se mohli namazat. Škoda, že nemáme nelegální palírnu, takové namazání by bylo zajímavější. Jinak drogy nemáme – kromě cigaret, přistěhovalci u nás také nejsou a co je software nemám ani tušení, neboť nemáme počítač.

Další odpovědi
iceT

software

ale s nikým se neděím,jen pro svou potřebu

Ella

nic z toho (vše je legální)

jak software, tak papíry :D :D

Nykki

software

Doplňuji:
Ale ještě je tu pár mastiček,tuším jedna konopná a v druhý,co je na pubertální ksicht je taky konopí,ale jakmile se to otevře,facka smradu vás svalí na zem :D

pizlicka

nic z toho (vše je legální)

skrin plnou sladkostí:-)

baghira

nic z toho (vše je legální)

kelley

nic z toho (vše je legální)

Proč bych to sem psal, co když VY jste ten agent ? 😉 A proč nejde označit více možností ? Ten zdrogovaný přistěhovalec mi tu totiž paří na PC s nelegálním softwarem :D

bolak

kelley: vaše IP adresa je právě skenována, do dvou hodin očekávajte zásahovou jednotku ozbrojenou jogurty danone a elektromagnetem

iceT

velkou hromadu vypálených filmů a píšu to sem,jelikož nevím,do které kategorie to zařadit…

baghira

Stahování je u nás legální, nelegální je poskytování. Takže v pohodě.

bolak

tak zahlasuj do softwaru…když se to vejde na cédéčko, tak to musí bejt software :)