NeznámáOsoba

Kdyby jste našli neznámého tvora (mimozemšťana) a útočil by po vás , jak by jste se zachovali ?

Zlý mimozemšťan

Odpovědi
marci1

Něco jiného

Doplňuji:
Tak to opravdu nevím.
Obyvatelé Panamy tvrdí, že jejich děti utloukly mimozemšťana klackem. Viz : http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/deti-na-prochazce-vydesil-zahadny-tvor-z-jeskyne-ubili-ho-klackem.html

Hamon

Něco jiného

Rozhodoval bych se podle subjektivního pocitu vlastního ohrožení. Kouknout se napřímo na srdce druhého sice u nich patří mezi známky srdečnosti, ale tady to dobrý nápad není. Takže pokud by to šlo, snažil bych se nenásilně odporovat, naznačit, že takhle ne. Kdyby to bylo marné, bránil bych se palnou zbraní. A kdyby to nepomohlo, ukradl bych auto a zkusil ho zplacatět.
Víc podle situace.

Kelt

Bojovali s ním

Záleželo by na jeho a mé fyzické kondici, vyzbrojení a pod. Pokud bych byl voják, který má bránit oblast proti vetřelcům, budu bojovat, pokud klidný občan, budu utíkat, nebo křičet o pomoc. Co kdybych zjistil, co vyvolává jeho agresivitu a omezil ji nějak. Třeba se uklidní po nějaké tekutině nebo potravině. I to může být svým způsobem boj.
Záleží, zda by vypadal jako Predátor , nebo ET.

Krakis

Něco jiného

Doplňuji:
Nejdřív bych to zkoušel po dobrém (diplomaticky) a po té po zlém.

knedlik123

Něco jiného

Otazka je znacne rozporuplna, asi jako kdyby mohlo divoke prase zatelefonovat na policii o pomoc, protoze se potkalo s myslivcem
Doplňuji:
a v tomto prip. je tim prasetem clovek