Drap

Kdyby jste dostzali od někoho úplatek, oznámili by jste to. ?

Úplatky nedávám a ani nedostávám. Dodnes jsem myslel, že pokud by mi to někdo nabídl, tak bych to ohlásil. Po přečtení tohoto bych měl strach.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/264726-barta-dostal-za-podplaceni-podminku-skarka-za-podvod-tri-roky-natvrdo.html
Doplňuji:
Vzhledem k ochraně své osoby je opravdu si rozumnější neřídit se zákonem ale podivnými zvyklostmi, které vítězí v této zemi.

Nejlepší odpověď
mosoj

Buď ho nevezmu nebo vezmu. V obou případech je nesmysl to hlásit. V prvním případě bych asi těžko dokazoval že mně byl úplatek nabídnut a v druhém případě totéž. Jedině že bych použil služby ABL nebo použil praktiky paní Kočí, která dokázala mimo jiné i to že umí čurat k čemuž vážený soud přihlédl.
Ještě že neměla průjem.

Další odpovědi
anonym

Proč bych to měl oznamovat? Berou ve vládě, berou poslanci, berou manageri fabrik, a zrovna já bych to měl oznámit? Vždyť bych byl sám před sebou za šaška!
Jenže bohužel, i kdybych móóóc chtěl, tak mi nikdo žádný úplatek nedá!

hanulka11

nikdo mi nedal ještě takový ,abych to musela oznamovat/ že by mě snad urazil a dal málo:D:D:D – jde spíš vždy jen o pozornost

štamgast

Asi oznámil, nechctěl bych jít do vězení. Ale mám takový pocit, že dnes u soudu s Bártou a Škárkou taky nějaký úplatek byl. Ty tresty podle mě měli být vyšší. Bárta měl dostat alespoň 5 let natvrdo a Škárka 3 roky natvrdo. A ne někde v cele pro „vyšší třídu“ ale v klasické cele pro dva lidi v tom nejhorším (co se týče „luxusu“) vězení u nás a ke každému z nich dát na celu nějakého vraha.