zjentek

Kdy začnou sezonu komáři?

Podezřelý klid.

Nejlepší odpověď
Shoehardt

Podpora vlády je v jednání, tak zřejmě každou chvilku 🙂

Další odpovědi
Kepler

Já je mám už pár dní doma. S**ou mě jak mi včer bzučí u ucha, to mám chuť zabíjet. Bohužel nemám kulomet jako Charles Bronson ve filmu „Přání smrti“.

jirka F

Asi se upekli v tom suchu a teplu.

aliendrone

Kdo si počká, ten se dočká! Neboj, letos mají asi důkladnější přípravu na masový nálet. Také jsem prozatím neviděl.

Keplere! TY!!! Tak zatímco Aliendrone naplňuje tvá očekávání a nezklame, tak ty tedy Aliendronovi působíš HLUBOKĚ ZKLAMÁNÍ!!! Očekával jsem, že se dozvím nějaké speciální mixtury pyrethroidů s organofosfáty takového kalibru, že by to zabilo spolehlivě na kilometr nejen všechno co má víc jak 4 nohy, ale i želvy Ninja! A ty zatím s nějakým sprostým kulometem – to jsi chemik? Že se nestydíš! ;) :D :D

nyjono

Kde je klid? U nás už lítají nějakou dobu.

Kepler

alien: pravda, kulomet není na komáry tak účinný, ale ten zážitek! Nic nezahluší tvůj vztek líp, než kulomet!

zjentek

@Kelper: komáry jedině a zásadně revolverem!

Kepler

Když jsi tak dobrý střelec, tak si to užij! ?:-))